Začátek června se pro uživatele Domova pod Kuňkou stal plný zážitků a dobrodružství.
Vydali se na týdenní rekreaci do malebného Šternberka, kde je čekal bohatý program a spousta příležitostí k objevování krás Olomouckého kraje. Jedním z vrcholů pobytu byla návštěva Šternberského hradu a kláštera, které tvoří dominantu města. Uživatelé měli jedinečnou možnost nahlédnout do historie a prohlédnout si bohatě zařízený interiér hradu. Obdivovat tak mohli obrazy, dobový nábytek a kachlová kamna, která vyprávěla příběhy minulosti. Pozornost se také upínala na hradní kuchyni, kde se připravovaly hostiny pro pány a jejich hosty.
Kromě kulturních památek si uživatelé užívali také krásy okolní přírody. Vydávali se na procházky po okolí, během kterých si prošli místní turistické trasy. Nechyběly ani společenské momenty - vhod přišlo také posezení v kavárně, kde si uživatelé mohli vychutnat kávu, zákusek a sdílet své dojmy z prožitého dne.
Rekreace byla nejen příležitostí k odpočinku, ale také k prožití společných chvil a obohacení o nové zážitky a zkušenosti. Celý pobyt se nesl v přátelské atmosféře plné pohody. Pro všechny zúčastněné se stal nejen zpestřením každodenního života, ale také vzpomínkou, kterou si budou rádi připomínat.


















